ELSŐ OSZTÁLOSOK BEIRATÁSA
     
Felhívás    E-Ügyintézés 

 

"Tantermek versenye"

 
SZEPTEMBER
 
OKTÓBER
 
NOVEMBER
 
DECEMBER
 
JANUÁR
 
FEBRUÁR
 
MÁRCIUS
 
ÁPRILIS
 
MÁJUS
 
JÚNIUS
 
 
 
 
fotoalbum-link-keskeny

tudasbazis-logo

rejtvenyek jatekok gomb
hit-erkolcstan

esemenynaptar

klebelsberg

ofi

oktatas-hu

mende

evencel

ementor

magyarhelyesiras

angol-tanulas

Látogatóink:

Ma 18

Tegnap 34

Összesen 53742

 2018 március 6-án iskolánk 7. és 8. osztályos tanulóinak nem kis örömére, a Gózon Gyula Kamaraszínház két fiatal, tehetséges színművésze, Kovács Gergő és Varga Ádám, valamint a művészeti vezetője a társulatnak, Hajdú László egy rendhagyó irodalomóra keretében, egy jó hangulatú, kötetlen beszélgetésre hívták a gyerekeket.

 

A csevej során lehetőségük volt diákjainknak arra, hogy a színház kulisszatitkaiba bepillanthassanak, reflektorok és színpad nélkül. A meghívott vendégeink a pálya nehézségiről, személyes sikereikről, kudarcaikról, műhelymunkáikról, a színészmesterség néhány érdekességéről beszélgettek tanulóinkkal, a látott színdarabok felelevenítésével: Kövek, Szörnyeteg, és a Liliomfi.

Mind a gyerekek, mind a színészek örültek ennek a rendhagyó találkozónak, s reméljük a következő tanévben is sor kerülhet hasonlóra.

 

   Németh-Kosnyider Ibolya
       magyar tanár