ELSŐ OSZTÁLOSOK BEIRATÁSA
     
Felhívás    E-Ügyintézés 

 

"Tantermek versenye"

 
SZEPTEMBER
 
OKTÓBER
 
NOVEMBER
 
DECEMBER
 
JANUÁR
 
FEBRUÁR
 
MÁRCIUS
 
ÁPRILIS
 
MÁJUS
 
JÚNIUS
 
 
 
 
fotoalbum-link-keskeny

tudasbazis-logo

rejtvenyek jatekok gomb
hit-erkolcstan

esemenynaptar

klebelsberg

ofi

oktatas-hu

mende

evencel

ementor

magyarhelyesiras

angol-tanulas

Látogatóink:

Ma 0

Tegnap 19

Összesen 53743

2018. március 13-án nyolcadikos tanulóinkkal a Csongor és Tünde c. előadást néztük meg a budapesti Nemzeti Színházban.

Az előadás előtt megismertük a színház történetét, az újjáépítés körülményeit, s Európa egyik legmodernebb színpadtechnikájáról kaptunk ismertetőt. Az épület előtti parkban a magyar színjátszás legjelesebb, halhatatlan nagyságainak szobrainál egy kis időutazásra volt lehetőségünk.

Lenyűgözte tanulóinkat a színdarab látványvilága, hang-és fénytechnikája, a színészi alakítások, amelyek segítségével a régies, gyönyörű nyelvezettel megírt Vörösmarty művéhez közelebb kerülhettek, segítve a megértését, üzenetét, befogadását.

Jó hangulatban telt a délután, élményekkel gazdagon tértünk haza.

 

 

   Németh-Kosnyider Ibolya
           osztályfőnök