ELSŐ OSZTÁLOSOK BEIRATÁSA
     
Felhívás    E-Ügyintézés 

 

"Tantermek versenye"

 
SZEPTEMBER
 
OKTÓBER
 
NOVEMBER
 
DECEMBER
 
JANUÁR
 
FEBRUÁR
 
MÁRCIUS
 
ÁPRILIS
 
MÁJUS
 
JÚNIUS
 
 
 
 
fotoalbum-link-keskeny

tudasbazis-logo

rejtvenyek jatekok gomb
hit-erkolcstan

esemenynaptar

klebelsberg

ofi

oktatas-hu

mende

evencel

ementor

magyarhelyesiras

angol-tanulas

Látogatóink:

Ma 18

Tegnap 34

Összesen 53742

Március 26-án a Liliomfi című előadást tekintettük meg a Gózon Gyula Kamaraszínházban a 7. és 8. osztályosokkal.

Tanulóink nagy-nagy lelkesedéssel léptek be újra a színház ajtaján, köszönhetően a mai fiatalokat megszólító, interaktív előadásainak, valamint annak, hogy két színészüket már ismerősökként köszönthették a múltkori, iskolánkban tett látogatásuk után. Most sem kellett csalódnunk, a régi darab frissen sziporkázó humora állandó nevetésben tartott minket. Úgy gondolom, a színházra nevelés pedagógiai intézményként kötelességünk, és a színházat ilyen jellegű darabokkal tudjuk megszerettetni a gyerekekkel.

     Mándó Csilla
szervező pedagógus