ELSŐ OSZTÁLOSOK BEIRATÁSA
     
Felhívás    E-Ügyintézés 

 

"Tantermek versenye"

 
SZEPTEMBER
 
OKTÓBER
 
NOVEMBER
 
DECEMBER
 
JANUÁR
 
FEBRUÁR
 
MÁRCIUS
 
ÁPRILIS
 
MÁJUS
 
JÚNIUS
 
 
 
 
fotoalbum-link-keskeny

tudasbazis-logo

rejtvenyek jatekok gomb
hit-erkolcstan

esemenynaptar

klebelsberg

ofi

oktatas-hu

mende

evencel

ementor

magyarhelyesiras

angol-tanulas

Látogatóink:

Ma 0

Tegnap 19

Összesen 53743

Iskolánkból 18 tanuló 3 ingyenes hangversenyen vehetett részt Cegléden a Kossuth Művelődési Központban.

 

Többségében az énekkarosok kapták jutalmul azért, hogy iskolánkat képviselik a különböző rendezvényeken, versenyeken. Ősszel a Duna Szimfonikus Zenekar mutatott be táncokat a különbözőzenei korokból. Februárban a Forgó Népzenei Együttes színvonalas előadását hallgathattuk meg. Április 11-én pedig a JAZZ alapjaival ismertetett meg minket Mózes Tamara. Beavatott mindannyiunkat a rögtönzés rejtelmeibe, bevonta a közönséget is az előadásba.

Köszönjük a lehetőséget, hogy részt vehettünk ezeken a bérleti előadásokon

 

     Pintérné Fürt Judit
          pedagógus